By   April 21, 2016

 

Bezsprzecznie firma BaByliss jest liderem w produkcji prostownic. Można nawet powiedzieć, że firma ta, poprzez swoje badania, jest kreatorem tego typu sprzętu, wymyślając wciąż nowe udogodnienia. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, który z produktów BaByliss jest przez klientki najchętniej wybierany do zakupu. Okazało się, że BaByliss ST389E, to prostownica roku 2017, bo nie tylko jest najczęściej kupowana, ale również ma najwięcej pochlebnych opinii. Prostownica została wyposażona w powłokę Diamond Ceramic, dzięki czemu jest nie tylko gładka, ale i odporna na zarysowania. Same płytki prostownicy mają wymiary 35 x 120 mm i mają system blokady dla łatwiejszego przechowywania urządzenia. Technologia I-temperature pozwala na natychmiastowe uruchomienie prostownicy w maksymalnej temperaturze wynoszącej 235 stopni Celsjusza. Ponadto urządzenie ma 6 trybów pracy w różnych temperaturach. W trybie ochronnych model ten pracuje uzyskując kolejno temperatury 140°C, 160°C, 180°C, 200°C, w zależności od rodzaju i grubości włosów, a w trybie intensywnym możemy urządzenie nastawić na temperatury 220°C lub 230°C. Naturalnie firma produkuje wiele modeli, z których wyodrębniliśmy drugi w kolejności popularności. Został nim BaByliss ST395E, także bardzo przyjazny dla użytkowniczek.

 

 

Najlepsze prostownice Babyliss – 2017

 

Firma Babyliss jest jednym z liderów na rynku produktów przeznaczonych do stylizacji i pielęgnacji włosów. Powstała ona w Paryżu i cieszy się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na tym polu. Produkty tego producenta używane są zarówno w domach, jak i salonach fryzjerskich. Do ich produkcji używane są wysokiej jakości materiały. Dzięki temu urządzenia są bardzo wytrzymałe i pozostają z nami na lata. Pokazuje to, że warto inwestować w sprawdzone i renomowane marki. Za wyższą ceną podążą bowiem wyższa jakość. Prostownice Babyliss  od lat cieszą się dobrymi opiniami. Jaka prostownica Babyliss jest najlepsza? Zapraszamy do przeanalizowania naszego artykułu.

 

 

BaByliss ST389E

 

2. Babyliss ST389EPierwszy  w naszym rankingu to model BaByliss ST389E. Jest to prostownica wyposażona w szerokie płytki, które poradzą sobie nawet z grubszymi i dłuższymi włosami. Ich powierzchnia została pokryta specjalistyczną powłoką Diamond Ceramic, która jest wytrzymała i odporna na zniszczenia. Powłoka jest niezwykle gładka, dzięki czemu włosy z łatwością się po niej ślizgają i są mniej podatne na zniszczenia.

Jest ona w pełni bezpieczna dla włosach. Dba o ich kondycję  i w porównaniu do innych urządzeń ochrania ich strukturę. Prostownica została wyposażona w nowoczesną technologię o nazwie I-temperature. Odpowiada ona za szybkie nagrzewanie się sprzętu oraz za równomierne rozłożenie się ciepła po całej powierzchni płytek. Do wyboru mamy aż 6 ustawień ciepła. Dzięki temu z łatwością dobierzemy temperaturę odpowiednią do naszej struktury włosa. Prostownica została  także wyposażona w funkcję Wet&Dry, która pozwala na prostowanie nawet wilgotnych włosów.

To duży plus zwłaszcza dla kobiet, które wiecznie się spieszą i prostują swoje niedosuszone włosy. Według wielu opinii jest to najlepsza prostownica Babyliss. Użytkownicy podkreślają, że szybko się  nagrzewa i niezwykle skutecznie prostuje włosy.

 

 

 

BaByliss ST395E

 

BABYLISS ST395E

Kolejna propozycja to parowa prostownica BaByliss ST395E. Jest to model, który za pomocą wytwarzanej pary sprawi,  że nasze włosy staną się gładkie i wyprostowane. Prostownica chroni włosy przed nadmierną temperaturą oraz skutecznie je nawilża.

Powierzchnia płytek została pokryta powłoką ceramiczno – tytanową. Prostownica posiada system kontrolowanej emisji pary. Została wyposażona w 2 rodzaje ustawienia mocy wyrzutu pary. Dzięki temu możemy dostosować intensywność pary do rodzaju naszych włosów. Sekret prostownicy polega na tym, że  jednoczesne działanie pary oraz wysokiej temperatury podnosi skuteczność prostowania.

Prosta fryzura utrzymuje się na długo. Dzięki jonizacji, nasze włosy nie elektryzują się, są lśniące i gładkie. Prostownica została wyposażona także w możliwość regulowania wysokości temperatury. Opinie użytkowników są pozytywne. Podkreśla się, że włosy po  zabiegu są nawilżone i proste, co widać już nawet po pierwszym przeciągnięciu prostownicą po włosach.

 

 

 

BaByliss ST330E

 

BaByliss ST330ENastępny rekomendowany przez nas produkt to Babyliss ST330E.  Jest to dwufunkcyjne urządzenie, które może posłużyć nam zarówno jako prostownica, jak i lokówka. Diamentowa powłoka płytek ceramicznych sprawia, że powierzchnia płytki jest jednolita i gładka. Prostownica jest bardzo odporna na zarysowania.  Warto podkreślić, że ciepło jest rozprowadzanie równomiernie po całej powierzchni płytek.
Urządzenie bardzo szybko jest gotowe do pracy. Czas nagrzewania jest bardzo krótki. Prostownica dysponuje regulacją ustawień temperatury. Możemy wybierać z pośród sześciu wysokości temperatury. Dostępne są też dwa tryby poziomów ciepła: ochronny oraz intensywny.

Aktualny poziom ciepła wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Także i w tym modelu zastosowaną technologię Wet&Dry, która pozwala nam na prostowanie wilgotnych włosów. To dobra prostownica do włosów BaByliss. Opinie o tym modelu są pochlebne. Podkreśla się, że nie tylko skutecznie prostuje włosy, ale i potrafi zakręcić fale.

 

 

 

BaByliss MS21 Multi-Styler

 

BaByliss MS21 Multi-StylerKolejna propozycja to wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów. To fajna propozycja dla młodych dziewczyn, które wciąż poszukują swojego stylu, a także dla kobiet, które nie lubią nudy i powtarzalności na głowie. Komplet został wyposażony w aż 10 końcówek, które pozwolą stworzyć na głowie niezwykle ciekawe fryzury. Do wyboru mamy między innymi prostownicę, falownicę, kilka rodzajów lokówek a także karbownicę.

Powłoka każdej z końcówek została pokryta satynową powierzchnią Satin touch. Dzięki temu ciepło jest przewodzone równomiernie po całej ich powierzchni. Warto dodać, że satynowe płytki są przyjazne naszym włosom. Prostownica dość sprawnie się nagrzewa i szybko możemy przystąpić do zabiegu prostowania.

Jeśli lubisz fantazyjne fryzury to rozwiązaniem dla Ciebie jest ta prostownica Babyliss. Opinie o niej są dobre. Podkreśla się, że nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Idealny na prezent dla osób, które nie lubią nudy. Dużym atutem produktu jest jego niska cena.

 

 

 

BaByliss ST326E

 

BaByliss ST326EOstatni proponowany przez nas model to standardowa prostownica pokryta powłoką Diamond Ceramic. Większość nowszych prostownic Babyliss dysponuje właśnie tą technologią. Powierzchnia płytek jest niezwykle gładka przez co nie szarpie naszych włosów i chroni je przed uszkodzeniami. Powłoka jest także bardzo odporna na ewentualne zarysowania, jakie mogą powstać podczas użytkowania czy transportu.

Urządzenie bardzo sprawnie się nagrzewa i po kilku chwilach jest gotowe do pracy. Ciepło równo rozchodzi się po całej powierzchni płytek. Urządzenie posiada szczegółową regulację temperatury. Możemy dokonać wyboru spośród 16 różnych poziomów temperatury. W konsekwencji, bez problemu wybierzemy temperaturę, która nam najbardziej odpowiada.

Warto zaznaczyć, że maksymalna temperatura to 235 stopni C. Urządzenie poradzi sobie więc nawet z grubymi włosami. Dużym atutem tego modelu, jest jego tania i niewygórowana cena. Skutkiem temu możemy kupić bardzo dobry produkt nie nadwyrężając naszego budżetu. Recenzje dotyczące tego produktu są pochlebne. Prostownica ładnie prostuje nasze włosy.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (144 votes, average: 4.54 out of 5)
Loading...

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *