By   April 21, 2016

 

Bezsprzecznie firma BaByliss jest liderem w produkcji prostownic. Można nawet powiedzieć, że firma ta, poprzez swoje badania, jest kreatorem tego typu sprzętu, wymyślając wciąż nowe udogodnienia. Dlatego postanowiliśmy sprawdzić, który z produktów BaByliss jest przez klientki najchętniej wybierany do zakupu. Okazało się, że BaByliss ST389E, to prostownica roku 2018, bo nie tylko jest najczęściej kupowana, ale również ma najwięcej pochlebnych opinii. Prostownica została wyposażona w powłokę Diamond Ceramic, dzięki czemu jest nie tylko gładka, ale i odporna na zarysowania. Same płytki prostownicy mają wymiary 35 x 120 mm i mają system blokady dla łatwiejszego przechowywania urządzenia. Technologia I-temperature pozwala na natychmiastowe uruchomienie prostownicy w maksymalnej temperaturze wynoszącej 235 stopni Celsjusza. Ponadto urządzenie ma 6 trybów pracy w różnych temperaturach. W trybie ochronnych model ten pracuje uzyskując kolejno temperatury 140°C, 160°C, 180°C, 200°C, w zależności od rodzaju i grubości włosów, a w trybie intensywnym możemy urządzenie nastawić na temperatury 220°C lub 230°C. Naturalnie firma produkuje wiele modeli, z których wyodrębniliśmy drugi w kolejności popularności. Został nim BaByliss ST395E, także bardzo przyjazny dla użytkowniczek.

 

 

Jaką prostownicę Babyliss kupić?

 

Interesuje Cię najlepsza prostownica Babyliss w 2018 roku? Jeśli odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco, dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki poradnik, w którym dowiesz się, jakimi cechami powinno odznaczać się tego typu urządzenie. Stworzyliśmy także ranking, w którym znalazło się 5 propozycji. Biorąc pod uwagę fakt, że sprzęt ma bezpośredni kontakt z naszymi włosami zadbaliśmy o to, aby przedstawione przez nas produkty były delikatne.

Wielu czytelników może się zastanawiać, dlaczego zdecydowaliśmy się zaprezentować prostownice Babyliss. Powodem naszej decyzji było to, że firma ta specjalizuje się w produkcji akcesoriów do stylizacji włosów. Zna oczekiwania i potrzeby klientów. Jest ceniona przez znakomitych i uznanych na całym świecie fryzjerów.

Na początku warto podkreślić, że prostownica Babyliss w dobrej cenie powinna być solidnie wykonana. Musimy wziąć pod uwagę nie tylko obudowę, ale także płytki. Pierwszy element powinien być wykonany z odpornych na działanie wysokich temperatur materiałów. Ważne, aby nie nagrzewał się on zbyt szybko i intensywnie, ponieważ wtedy praca z urządzeniem będzie utrudniona. Producent najczęściej produkują płytki grzejne z ceramiki i wzbogacają je specjalną powłoką np. diamentową. Ma ona na celu nie tylko zwiększyć efektywność pracy, ale przede wszystkim zadbać o ochronę naszych włosów.

Kolejną ważną sprawą jest możliwość regulowania sprzętu i dostosowywania go do swoich potrzeb. Najlepsze prostownice Babyliss pozwalają ustawić pożądaną przez nas temperaturę. Polecamy wybór urządzeń, które nagrzewają się do temperatury ponad 200 st. C. Da nam to pewność, że sprzęt poradzi sobie nawet z bardzo wymagającymi włosami. Pamiętajmy jednak, że włosy cienkie i zniszczone należy traktować z należytą starannością. Dlatego przed wyborem modelu sprawdźmy jego temperaturę minimalną. Powinna ona wynosić ok. 140 st. C.

Prostownice powinny być łatwe w obsłudze i co najważniejsze bezpieczne. Polecamy zakup produktów wyposażonych w obrotowy kabel. Ułatwia on manewrowanie sprzętem. Równie istotne są zabezpieczenia, dlatego konsumenci tak bardzo chwalą urządzenia posiadające funkcję automatycznego wyłączania po upływie określonego czasu.

 

 

Najlepsze prostownice Babyliss – 2018

 

Firma Babyliss jest jednym z liderów na rynku produktów przeznaczonych do stylizacji i pielęgnacji włosów. Powstała ona w Paryżu i cieszy się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na tym polu. Produkty tego producenta używane są zarówno w domach, jak i salonach fryzjerskich. Do ich produkcji używane są wysokiej jakości materiały. Dzięki temu urządzenia są bardzo wytrzymałe i pozostają z nami na lata. Pokazuje to, że warto inwestować w sprawdzone i renomowane marki. Za wyższą ceną podążą bowiem wyższa jakość. Prostownice Babyliss  od lat cieszą się dobrymi opiniami. Jaka prostownica Babyliss jest najlepsza? Zapraszamy do przeanalizowania naszego artykułu.

 

 

BaByliss ST389E

 

2. Babyliss ST389EPierwszy  w naszym rankingu to model BaByliss ST389E. Jest to prostownica wyposażona w szerokie płytki, które poradzą sobie nawet z grubszymi i dłuższymi włosami. Ich powierzchnia została pokryta specjalistyczną powłoką Diamond Ceramic, która jest wytrzymała i odporna na zniszczenia. Powłoka jest niezwykle gładka, dzięki czemu włosy z łatwością się po niej ślizgają i są mniej podatne na zniszczenia.

Jest ona w pełni bezpieczna dla włosach. Dba o ich kondycję  i w porównaniu do innych urządzeń ochrania ich strukturę. Prostownica została wyposażona w nowoczesną technologię o nazwie I-temperature. Odpowiada ona za szybkie nagrzewanie się sprzętu oraz za równomierne rozłożenie się ciepła po całej powierzchni płytek. Do wyboru mamy aż 6 ustawień ciepła. Dzięki temu z łatwością dobierzemy temperaturę odpowiednią do naszej struktury włosa. Prostownica została  także wyposażona w funkcję Wet&Dry, która pozwala na prostowanie nawet wilgotnych włosów.

To duży plus zwłaszcza dla kobiet, które wiecznie się spieszą i prostują swoje niedosuszone włosy. Według wielu opinii jest to najlepsza prostownica Babyliss. Użytkownicy podkreślają, że szybko się  nagrzewa i niezwykle skutecznie prostuje włosy.

BaByliss ST389E ma ceramiczne płytki o wymiarach 35 mm x 120 mm. Obudowa urządzenia wykonana jest z tworzyw odpornych na działanie wysokich temperatur. Sprzęt jest zasilany sieciowo. Posiada obrotowy kabel.

 

ZALETY

Regulacja temperatury: Mamy możliwość ustawienia odpowiedniej dla naszych włosów temperatury. W trybie intensywnym urządzenie nagrzewa się do 220 st. C lub 230 st. C. Tryb ochronny to 140 st. C, 160 st. C, 180 st. C i 200 st. C.

Automatyczne wyłączanie: Po określonym czasie bezczynności prostownica automatycznie się wyłącza. Dzięki temu mamy zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Powłoka Diamond Ceramic: Powłoka szlifowana diamentem jest gładka i chroni nasze włosy przed zniszczeniem. Element ten wykazuje także dużą odporność na uszkodzenia i zarysowania.

Technologia I-temperature: Dzięki tej technologii urządzenie szybko się nagrzewa. Ciepło jest równomiernie rozłożone, dlatego prostowanie nie zabiera dużo czasu i już po jednym pociągnięciu włosy są idealnie gładkie.  

Funkcja jonizacji: Za sprawą jonizacji nasze włosy zyskują blask i stają się odżywione. Mimo działania wysokich temperatur pozostają zdrowe i błyszczące.

 

 

 

BaByliss ST395E

 

BABYLISS ST395E

Kolejna propozycja to parowa prostownica BaByliss ST395E. Jest to model, który za pomocą wytwarzanej pary sprawi,  że nasze włosy staną się gładkie i wyprostowane. Prostownica chroni włosy przed nadmierną temperaturą oraz skutecznie je nawilża.

Powierzchnia płytek została pokryta powłoką ceramiczno – tytanową. Prostownica posiada system kontrolowanej emisji pary. Została wyposażona w 2 rodzaje ustawienia mocy wyrzutu pary. Dzięki temu możemy dostosować intensywność pary do rodzaju naszych włosów. Sekret prostownicy polega na tym, że  jednoczesne działanie pary oraz wysokiej temperatury podnosi skuteczność prostowania.

Prosta fryzura utrzymuje się na długo. Dzięki jonizacji, nasze włosy nie elektryzują się, są lśniące i gładkie. Prostownica została wyposażona także w możliwość regulowania wysokości temperatury. Opinie użytkowników są pozytywne. Podkreśla się, że włosy po  zabiegu są nawilżone i proste, co widać już nawet po pierwszym przeciągnięciu prostownicą po włosach.

BaByliss ST395E to prostownica parowa. Szerokość jednej płytki jest równa 38 mm. Obudowa produktu jest w kolorze fioletowym. Urządzenie posiada obrotowy kabel, który nie plącze się w trakcie pracy.

 

ZALETY

Emisja pary: Połączenia ciepła i pary gwarantuje szybki efekt wygładzenia. Dzięki temu włosy pozostają przez długi czas idealnie proste oraz nie elektryzują się w ciągu dnia. Para ma również właściwości nawilżające.

5-stopniowa regulacja: Użytkownik ma możliwość regulacji temperatury. Pozwala to dostosować urządzenie do potrzeb naszych włosów. Możemy mieć pewność, że prostownica poradzi sobie nawet z gęstymi kosmykami.

Zastosowanie: Sprzęt można używać zarówno na suche, jak i wilgotne włosy. Dzięki temu mogą być one lekko mokre podczas rozpoczynania zabiegu stylizacji.

Grzebień: Prostownica została wyposażona w chowany grzebień. W razie potrzeby wystarczy go wysunąć. W prosty sposób możemy rozczesać i wyprostować nasze włosy jednocześnie.

Technologia I-temperature: Pozwala utrzymać optymalną temperaturę 230 st. C, co sprawia, że nasze włosy są gładkie już za jednym pociągnięciem.

 

WADY

Cena: Jest to najdroższa propozycja z naszego zestawienia, kosztuje ok. 240 zł. Wiele osób jest zdania, że za niższą kwotę można kupić równie dobry sprzęt.

 

 

 

BaByliss ST330E

 

BaByliss ST330ENastępny rekomendowany przez nas produkt to Babyliss ST330E.  Jest to dwufunkcyjne urządzenie, które może posłużyć nam zarówno jako prostownica, jak i lokówka. Diamentowa powłoka płytek ceramicznych sprawia, że powierzchnia płytki jest jednolita i gładka. Prostownica jest bardzo odporna na zarysowania.  Warto podkreślić, że ciepło jest rozprowadzanie równomiernie po całej powierzchni płytek.
Urządzenie bardzo szybko jest gotowe do pracy. Czas nagrzewania jest bardzo krótki. Prostownica dysponuje regulacją ustawień temperatury. Możemy wybierać z pośród sześciu wysokości temperatury. Dostępne są też dwa tryby poziomów ciepła: ochronny oraz intensywny.

Aktualny poziom ciepła wyświetlany jest na wyświetlaczu LCD. Także i w tym modelu zastosowaną technologię Wet&Dry, która pozwala nam na prostowanie wilgotnych włosów. To dobra prostownica do włosów BaByliss. Opinie o tym modelu są pochlebne. Podkreśla się, że nie tylko skutecznie prostuje włosy, ale i potrafi zakręcić fale.

BaByliss ST330E to prostownica wyposażona w ceramiczne płytki o wielkości 28 mm X 100 mm. Obudowę wykonano z dobrej jakości tworzywa sztucznego. Znajduje się na niej ekran LED.

 

ZALETY

Tryb intensywny: Użytkownik ma możliwość ustawienia temperatury 220 st. C lub 235 st.C w trybie intensywnym. Tego rodzaju ustawienia sprawdzą się do włosów grubych i wymagających. Można także ustawić temperaturę niższą.

Bezpieczeństwo: Urządzenie automatycznie wyłącza się po określonym czasie bezczynnoścI. Dzięki temu nie musimy się martwić o nasze bezpieczeństwo.

Łatwa obsługa: Wiele osób zaznacza, że użytkowanie prostownicy jest łatwe. Pomocny przy tym okazuje się czytelny wyświetlacz oraz obrotowy kabel, który chroni przed plątaniem przewodu.

Urządzenie 2w1: Przy użyciu produktu możemy nie tylko pięknie wygładzić nasze włosy, ale także zrobić efektowne loki.

 

WADY

Nagrzewanie: Wiele konsumentów zwraca uwagę na to, że płytki prostownicy nagrzewają się z obu stron, więc urządzenie nie sprawdza się do prostowania grzywki, ponieważ parzy nasze czoło.

 

 

 

BaByliss MS21 Multi-Styler

 

BaByliss MS21 Multi-StylerKolejna propozycja to wielofunkcyjny zestaw do stylizacji włosów. To fajna propozycja dla młodych dziewczyn, które wciąż poszukują swojego stylu, a także dla kobiet, które nie lubią nudy i powtarzalności na głowie. Komplet został wyposażony w aż 10 końcówek, które pozwolą stworzyć na głowie niezwykle ciekawe fryzury. Do wyboru mamy między innymi prostownicę, falownicę, kilka rodzajów lokówek a także karbownicę.

Powłoka każdej z końcówek została pokryta satynową powierzchnią Satin touch. Dzięki temu ciepło jest przewodzone równomiernie po całej ich powierzchni. Warto dodać, że satynowe płytki są przyjazne naszym włosom. Prostownica dość sprawnie się nagrzewa i szybko możemy przystąpić do zabiegu prostowania.

Jeśli lubisz fantazyjne fryzury to rozwiązaniem dla Ciebie jest ta prostownica Babyliss. Opinie o niej są dobre. Podkreśla się, że nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Idealny na prezent dla osób, które nie lubią nudy. Dużym atutem produktu jest jego niska cena.

BaByliss MS21 Multi-Styler to prostownica z obudową w kolorze czerwono-srebrnym. Urządzenie wyposażone jest w obrotowy kabel. Waga sprzętu z opakowaniem wynosi zaledwie 1 kg.  Produkt nagrzewa się do temperatury 170 st. C.

 

ZALETY

Dodatkowe końcówki: Do zestawu dołączone są wymienne końcówki m.in.: lokówka, karbownica czy okrągła szczotka modelująca. W komplecie otrzymujemy również spinki do włosów. Kupując jeden produkt, możemy stworzyć wiele stylizacji na swoich włosach.  

Cena: Prostownica kosztuje ok. 120 zł. Biorąc pod uwagę dodatkowe akcesoria, które otrzymujemy w czasie zakupu, jest to przystępna i zachęcająca do zakupu cena.

Powłoka: Każda z końcówek wzbogacona została satynową powierzchnią Satin touch. Jest ona delikatna, dlatego nie wpływa negatywnie na nasze włosy. W rezultacie nie musimy się martwić o ich nadmierne wysuszenie.

 

WADY

Obudowa: Niektórzy zauważają, że obudowa nie jest odporna na działanie wysokich temperatur. Szybko się nagrzewa, dlatego użytkowanie produktu jest utrudnione.

 

 

 

BaByliss ST326E

 

BaByliss ST326EOstatni proponowany przez nas model to standardowa prostownica pokryta powłoką Diamond Ceramic. Większość nowszych prostownic Babyliss dysponuje właśnie tą technologią. Powierzchnia płytek jest niezwykle gładka przez co nie szarpie naszych włosów i chroni je przed uszkodzeniami. Powłoka jest także bardzo odporna na ewentualne zarysowania, jakie mogą powstać podczas użytkowania czy transportu.

Urządzenie bardzo sprawnie się nagrzewa i po kilku chwilach jest gotowe do pracy. Ciepło równo rozchodzi się po całej powierzchni płytek. Urządzenie posiada szczegółową regulację temperatury. Możemy dokonać wyboru spośród 16 różnych poziomów temperatury. W konsekwencji, bez problemu wybierzemy temperaturę, która nam najbardziej odpowiada.

Warto zaznaczyć, że maksymalna temperatura to 235 stopni C. Urządzenie poradzi sobie więc nawet z grubymi włosami. Dużym atutem tego modelu, jest jego tania i niewygórowana cena. Skutkiem temu możemy kupić bardzo dobry produkt nie nadwyrężając naszego budżetu. Recenzje dotyczące tego produktu są pochlebne. Prostownica ładnie prostuje nasze włosy.

BaByliss ST326E to dobra prostownica Babyliss do 100 zł. Użytkownik ma możliwość regulacji temperatury w zakresie od 140 st. C do 235 st. C. Umieszczone na produkcie płytki mają następujące wymiary: 28 mm x100mm. Obudowa sprzętu jest w kolorze czarnym.

 

ZALETY

Diamond Ceramic: Powłoki wzbogacone diamentową powłoką są delikatne dla włosów i odpowiednio gładkie. Dzięki temu nie musimy się martwić o nadmiernie przesuszone końcówki.

Kształt: Prostownica ma zaokrąglony kształt, co pozwala stosować ją także wtedy, kiedy chcemy lekko podkręcić włosy czy unieść je u nasady.

 

WADY

Obudowa: Konsumentki zwracają uwagę na to, że obudowa zbyt szybko się nagrzewa. W rezultacie po kilku minutach korzystanie ze sprzętu jest utrudnione i łatwo poparzyć swoje dłonie.

Płytki: Choć płytki szybko się nagrzewają ich temperatura nie utrzymuje się zbyt długo, przez co jej wydajność jest mniejsza. W efekcie prostowanie trwa dłużej.

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (166 votes, average: 4.47 out of 5)
Loading...

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *